Kotijoukkue Vierasjoukkue Lohko Tulos
Roima 1Roima 2A1-3
(25-22, 23-25, 18-25, 22-25)
JeWo 1VetUA2-3
(14-25, 25-16, 25-17, 19-25, 14-16)
UraVieska WolleyA0-3
(15-25, 18-25, 14-25)
TiikeritSC KokkolaA3-2
(25-13, 23-25, 25-15, 23-25, 15-11)
LämäritTeam LamppiB0-3
(16-25, 18-25, 19-25)
RuNoLoVeB3-0
(25-15, 25-19, 26-24)
KaLePaJeWo 2B0-3
(19-25, 22-25, 23-25)
ViriRuLeSB3-0
(25-18, 25-6, 25-12)

Kotijoukkue Vierasjoukkue Lohko Tulos
Roima 2TiikeritA0-3
(17-25, 11-25, 15-25)
VetUUraA3-0
(25-18, 25-18, 25-16)
SC KokkolaRoima 1A3-2
(25-16, 21-25, 19-25, 25-21, 16-14)
Vieska WolleyJeWo 1A3-0
(25-18, 25-22, 25-20)
JeWo 2LämäritB3-0
(25-15, 25-8, 25-16)
RuLeSRuNoB0-3
(18-25, 23-25, 23-25)
Team LamppiKaLePaB3-1
(25-16, 26-24, 17-25, 25-22)
LoVeViriB0-3
(18-25, 17-25, 17-25)

Kotijoukkue Vierasjoukkue Lohko Tulos
Roima 1VetUA3-0
(25-22, 25-15, 25-20)
JeWo 1Roima 2A3-0
(25-16, 25-15, 25-18)
UraSC KokkolaA3-0
(26-24, 25-13, 29-27)
TiikeritVieska WolleyA1-3
(12-25, 11-25, 25-14, 22-25)
LämäritRuLeSB3-1
(25-11, 22-25, 26-24, 25-10)
RuNoJeWo 2B2-3
(26-24, 23-25, 16-25, 25-21, 11-15)
KaLePaLoVeB2-3
(25-18, 23-25, 25-21, 20-25, 17-19)
ViriTeam LamppiB3-1
(25-15, 25-18, 22-25, 25-21)

Kotijoukkue Vierasjoukkue Lohko Tulos
Roima 2UraA3-2
(20-25, 25-14, 24-26, 25-23, 15-13)
VetUTiikeritA1-3
(25-23, 23-25, 15-25, 12-25)
SC KokkolaJeWo 1A3-2
(25-21, 25-22, 20-25, 22-25, 15-12)
Vieska WolleyRoima 1A3-0
(26-24, 25-23, 25-18)
LoVeLämäritB1-3
(24-26, 11-25, 25-23, 12-25)
JeWo 2ViriB3-1
(25-20, 25-20, 21-25, 25-15)
RuLeSKaLePaB1-3
(30-32, 14-25, 25-21, 12-25)
Team LamppiRuNoB3-0
(25-15, 25-17, 25-15)

Kotijoukkue Vierasjoukkue Lohko Tulos
UraJeWo 1A0-3
(23-25, 18-25, 14-25)
TiikeritRoima 1A3-1
(14-25, 25-21, 25-20, 25-14)
Roima 2SC KokkolaA2-3
(22-25, 18-25, 25-23, 25-19, 9-15)
VetUVieska WolleyA0-3
(21-25, 21-25, 25-27)
ViriRuNoB2-3
(25-22, 25-16, 20-25, 22-25, 12-15)
JeWo 2Team LamppiB1-3
(25-17, 18-25, 19-25, 19-25)
LämäritKaLePaB0-3
(22-25, 15-25, 13-25)
LoVeRuLeSB3-0
(25-23, 25-18, 25-6)

Kotijoukkue Vierasjoukkue Lohko Tulos
TiikeritJeWo 1A3-0
(25-12, 25-15, 25-21)
SC KokkolaVetUA3-1
(25-19, 25-18, 24-26, 25-20)
Vieska WolleyRoima 2A3-1
(25-21, 25-17, 21-25, 25-20)
Roima 1UraA2-3
(25-15, 25-22, 16-25, 21-25, 11-15)
JeWo 2RuLeSB3-0
(25-16, 2-16, 25-18)
LoVeTeam LamppiB3-2
(26-24, 25-23, 16-25, 16-25, 18-16)
RuNoLämäritB3-2
(25-15, 20-25, 21-25, 25-22, 15-12)
ViriKaLePaB1-3
(17-25, 25-20, 24-26, 22-25)

Kotijoukkue Vierasjoukkue Lohko Tulos
JeWo 1Roima 1A3-1
(25-16, 25-22, 18-25, 25-21)
UraTiikeritA0-3
(22-25, 9-25, 18-25)
Roima 2VetUA3-2
(25-22, 23-25, 18-25, 25-18, 15-10)
Vieska WolleySC KokkolaA3-0
(25-13, 25-11, 25-15)
JeWo 2LoVeB3-0
(25-13, 25-17, 27-25)
LämäritViriB3-1
(25-21, 14-25, 26-24, 25-21)
Team LamppiRuLeSB3-0
(25-12, 25-23, 25-19)
KaLePaRuNoB3-2
(25-20, 14-25, 17-25, 25-21, 15-10)

Kotijoukkue Vierasjoukkue Lohko Tulos
Roima 2Roima 1A2-3
(19-25, 25-22, 21-25, 25-18, 13-15)
VetUJeWo 1A2-3
(25-17, 21-25, 14-25, 27-25, 11-15)
SC KokkolaTiikeritA0-3
(22-25, 18-25, 14-25)
Vieska WolleyUraA3-1
(26-24, 25-27, 26-24, 25-15)
RuLeSViriB1-3
(12-25, 25-23, 4-25, 16-25)
Team LamppiLämäritB3-0
(25-17, 25-10, 25-16)
LoVeRuNoB0-0
()
JeWo 2KaLePaB3-0
(25-20, 25-21, 25-16)

Kotijoukkue Vierasjoukkue Lohko Tulos
UraVetUA2-3
(27-25, 20-25, 18-25, 29-27, 8-15)
TiikeritRoima 2A1-3
(22-25, 23-25, 25-22, 20-25)
Roima 1SC KokkolaA3-1
(25-18, 18-25, 25-13, 25-16)
JeWo 1Vieska WolleyA1-3
(23-25, 25-23, 12-25, 23-25)
LämäritJeWo 2B3-2
(18-25, 27-25, 18-25, 25-22, 15-11)
RuNoRuLeSB3-0
(25-17, 25-20, 26-24)
KaLePaTeam LamppiB3-1
(21-25, 25-20, 25-18, 25-23)
ViriLoVeB3-0
(25-17, 25-14, 25-19)

Kotijoukkue Vierasjoukkue Lohko Tulos
Roima 2JeWo 1A3-2
(25-22, 22-25, 25-23, 19-25, 15-13)
VetURoima 1A1-3
(21-25, 25-22, 16-25, 12-25)
SC KokkolaUraA3-2
(25-14, 18-25, 19-25, 25-19, 16-14)
Vieska WolleyTiikeritA1-3
(25-16, 20-25, 22-25, 21-25)
LoVeKaLePaB0-3
(13-25, 20-25, 14-25)
JeWo 2RuNoB3-0
(25-17, 25-22, 28-26)
RuLeSLämäritB1-3
(14-25, 18-25, 25-22, 22-25)
Team LamppiViriB3-1
(23-25, 25-13, 25-17, 25-23)

Kotijoukkue Vierasjoukkue Lohko Tulos
TiikeritVetUA3-1
(25-23, 25-23, 23-25, 25-23)
Roima 1Vieska WolleyA3-1
(15-25, 25-18, 25-22, 25-23)
JeWo 1SC KokkolaA0-3
(16-25, 24-26, 19-25)
UraRoima 2A1-3
(19-25, 25-20, 18-25, 20-25)
RuNoTeam LamppiB2-3
(21-25, 25-16, 25-22, 14-25, 8-15)
KaLePaRuLeSB3-0
(25-21, 25-16, 25-16)
ViriJeWo 2B3-0
(25-20, 27-25, 25-16)
LämäritLoVeB3-2
(23-25, 25-16, 21-25, 25-21, 16-14)

Kotijoukkue Vierasjoukkue Lohko Tulos
SC KokkolaRoima 2A0-0
()
Vieska WolleyVetUA3-0
(25-11, 25-19, 25-18)
Roima 1TiikeritA1-3
(19-25, 25-22, 15-25, 15-25)
JeWo 1UraA3-0
(25-23, 25-15, 25-14)
RuNoViriB3-0
(25-20, 25-17, 25-18)
KaLePaLämäritB3-1
(25-11, 25-19, 23-25, 25-18)
RuLeSLoVeB3-1
(25-23, 25-14, 20-25, 26-24)
Team LamppiJeWo 2B3-0
(25-15, 25-15, 25-15)

Kotijoukkue Vierasjoukkue Lohko Tulos
UraRoima 1A3-0
(25-23, 25-22, 25-17)
Roima 2Vieska WolleyA0-3
(14-25, 16-25, 20-25)
VetUSC KokkolaA3-0
(25-20, 25-22, 25-20)
JeWo 1TiikeritA0-3
(21-25, 15-25, 18-25)
LämäritRuNoB3-0
(27-25, 25-20, 25-20)
RuLeSJeWo 2B0-3
(17-25, 18-25, 23-25)
Team LamppiLoVeB3-0
(25-6, 25-10, 25-21)
KaLePaViriB0-3
(22-25, 19-25, 15-25)

Kotijoukkue Vierasjoukkue Lohko Tulos
Roima 1JeWo 1A2-3
(17-25, 20-25, 26-24, 25-6, 14-16)
TiikeritUraA3-0
(25-20, 25-23, 25-22)
VetURoima 2A2-3
(23-25, 25-12, 25-22, 19-25, 11-15)
SC KokkolaVieska WolleyA0-3
(11-25, 51-25, 11-25)
RuLeSTeam LamppiB0-3
(12-25, 15-25, 16-25)
LoVeJeWo 2B0-3
(24-26, 10-25, 22-25)
RuNoKaLePaB3-1
(25-23, 25-18, 20-25, 25-20)
ViriLämäritB3-2
(20-25, 25-17, 26-24, 19-25, 15-10)